Website Tracking

+++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.   


+++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.   Rejestracja i weryfikacja

Rejestracja w Cannrald / CannerGrow jest bezpłatna. Bez ważnego linku rejestracyjnego rejestracja nie jest jednak możliwa. Po rejestracji otrzymasz swój link do rekomendacji.

Rejestracja
Aby zarejestrować się w Cannerald / CannerGrow, użyj następującego linku:

Link rejestracyjny:
https://cannergrow.com/r/ÜÜÜÜÜÜ

Nastąpi przeniesienie na stronę rejestracji. • Twój adres email
 • Wybierz nazwę użytkownika (jest publiczna)
 • Wybierz hasło
 • Powtórz hasło
 • Data urodzenia
 • Przeczytaj i zaakceptuj ogólne warunki
 • Chcesz otrzymywać dodatkowe wiadomości i oferty za pośrednictwem poczty elektronicznej
 • Prześlij formularz
Jesteś teraz zarejestrowany w Cannerald / CannerGrow. Możesz dodać dalsze dane osobowe później w back office.


Weryfikacja
Ilość i rodzaj możliwych wpłat i wypłat zależy od poziomu weryfikacji.

 • Poziom 1 został już osiągnięty dzięki rejestracji.
 • Poziom 2 osiąga się poprzez przesłanie i sprawdzenie następujących dokumentów:
  • ważny dokument tożsamości do weryfikacji tożsamości.
  • dowód zamieszkania do weryfikacji adresu (nie starszy niż 3 miesiące).
   Pliki powinny już znajdować się na twoim komputerze / urządzeniu przed rozpoczęciem weryfikacji!

Istnieją następujące limity wpłat i wypłat:

 • Poziom weryfikacji 1:
  • Wpłata przelewem: nieograniczona
  • Depozyt za pośrednictwem BitCoin: bez ograniczeń
  • Płatność przelewem bankowym: nie jest możliwa
  • Wypłata przez BitCoin: 250 EUR w ciągu 24 godzin.
 • Poziom weryfikacji 2:
  • Depozyt przelewem bankowym: bez ograniczeń
  • Depozyt za pośrednictwem BitCoin: bez ograniczeń
  • Płatność przelewem: 10 000 EUR w ciągu 24 godzin (opłata 10 EUR)
  • Wypłata za pośrednictwem BitCoin: 2000 EUR w ciągu 24 godzin.Możesz przeprowadzić weryfikację w back office w „Weryfikacji ustawień”. Proces weryfikacji trwa około tygodnia.


Ustawienia bezpieczeństwa
Zdecydowanie zaleca się stosowanie uwierzytelniania dwuskładnikowego Google. Można to skonfigurować w back office w „Ustawieniach”.